* Visas mēbeles ir noliktavā
Stūra divvietīgais dīvāns SEDONA LV, Tumši pelēks
1403,00 €
Ir noliktavā: 2
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: Sēdvieta: gobelēns; porolons 28 DNS;
- Funkcijas: viens elektriski izvelkams modulis (vadāms ar pulti); pagarināta sēdvietas daļa ar integrētu mantu kasti;
- Pagarināta sēdvietas daļa kreisajā pusē
- Izmēri: garums: 213/174 cm; platums: 110 cm; augstums: 77/96 cm;
- Krāsa – tumši pelēka. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā dažādu ekrāna parametru dēļ.)
Šis modernais stūra dīvāns ir radīts, lai nodrošinātu augstu komforta līmeni un praktisku telpas izmantošanu. Elektriski izvelkamais modulis ļauj ērti pagarināt sēdvietas daļu un izveidot vēl patīkamāku atpūtas zonu, savukārt garā daļa ar mantu kasti nodrošina papildu vietu dažādu mājas priekšmetu uzglabāšanai.
Šis dīvāns ir lieliska izvēle mūsdienīgam interjeram, kurā tiek novērtēts komforts, funkcionalitāte un estētisks dizains.
| Svars | 115,40 kg |
|---|---|
| Izmēri | 213 × 110 × 77 cm |
| Prekės zīme | |
| Kilmės šalis | Ķīna |
| Spalva | Pelēks, Tumši pelēks |
| Sēdvietas | Gobelēns |
| Ilgis | 213/174 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Aukštis | 77/96 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days





