* Visas mēbeles ir noliktavā
Elektriskais atpūtas krēsls BELLA MILLENIUM-15, gaiši pelēks
419,00 €
Ir noliktavā: 3
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: Sēdvieta: gobelēns; porolons 28 DNS;
- Funkcijas: elektriska atzveltnes un kāju balsta regulēšana (vadāms ar sānu pogu);
- Izmēri: garums: 86 cm; platums: 90 cm; augstums: 103 cm;
- Krāsa – gaiši pelēka. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā atšķirīgu ekrāna parametru dēļ.)
Šis modernais atpūtas krēsls ir radīts maksimālam komfortam un ērtai atpūtai. Elektriskais mehānisms ļauj viegli regulēt atzveltnes un kāju balsta pozīciju, tādējādi Jūs varat izveidot ideālu sēdēšanas vai gulēšanas pozīciju.
Tā ir lieliska izvēle viesistabai vai atpūtas zonai, kur tiek novērtēts komforts, funkcionalitāte un mūsdienīgs dizains.
| Svars | 39 kg |
|---|---|
| Izmēri | 86 × 90 × 103 cm |
| Prekės zīme | |
| Kilmės šalis | Ķīna |
| Spalva | Pelēks |
| Sēdvietas | Gobelēns |
| Ilgis | 86 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Aukštis | 103 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days




