* Visas mēbeles ir noliktavā
Stūra dīvāns divām personām SEDONA LV, gaiši pelēks
1403,00 €
Ir noliktavā: 1
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: Sēdvieta: gobelēns; porolons 28 DNS;
- Funkcijas: viens elektriskais izvelkamais modulis (vadāms ar pulti); pagarināta sēdvieta ar integrētu mantu kasti;
- Pagarināta sēdvieta kreisajā pusē
- Izmēri: garums: 213/174 cm; platums: 110 cm; augstums: 77/96 cm;
- Krāsa – gaiši pelēka. (Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no fotoattēlos redzamās atkarībā no ekrāna parametriem.)
Šis modernais stūra dīvāns ir radīts, lai nodrošinātu augstu komforta līmeni un praktisku telpas izmantošanu. Elektriskais izvelkamais modulis ļauj ērti pagarināt sēdvietu un izveidot patīkamu atpūtas zonu, savukārt garā daļa ar mantu kasti nodrošina papildu vietu dažādu mājsaimniecības priekšmetu glabāšanai.
Šis dīvāns ir lieliska izvēle mūsdienīgam interjeram, kurā tiek novērtēts komforts, funkcionalitāte un estētisks dizains.
| Svars | 115,40 kg |
|---|---|
| Izmēri | 213 × 110 × 77 cm |
| Prekės zīme | |
| Kilmės šalis | Ķīna |
| Spalva | Pelēks |
| Sēdvietas | Gobelēns |
| Ilgis | 213/174 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Aukštis | 77/96 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days





