* Visas mēbeles ir noliktavā
Taisnstūra izvelkams ēdamgalds Yense 125 / Pelēks (betona imitācijas raksts)
290,00 €
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots no: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galda virsmām), galda virsma – MDF, rāmis/kāja – metāls;
- Izmēri: garums 125 cm(125 + 40 cm), platums 80 cm, augstums 75 cm;
- Svars: 31,7 kg
- Krāsa – galda virsma: pelēka (betona imitācijas raksts), galda kājas: melnas. (Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no fotoattēlos redzamās atšķirīgu ekrāna parametru dēļ)
Elegants taisnstūra izvelkamais ēdamgalds Yense 125 / Retro stone. Pelēkas krāsas betona imitācijas raksta galda virsma. Var viegli pagarināt no 125 cm līdz 165 cm (125 + 40 cm)
Šis stilīgais ēdamgalds ir lieliska izvēle mazākām telpām. Pelēkas krāsas galda virsma piešķir greznību un modernumu. Lai gan galds nav liels, tā izvelkamais dizains ļauj to ērti pielāgot jebkurām vajadzībām. Modernais izvelkamais galds Yense 125 / Retro stone ir ideāli piemērots gan viesistabai, gan ēdamistabai, piešķirot funkcionalitāti un eleganci jūsu mājas interjeram.
| Svars | 31,7 kg |
|---|---|
| Izmēri | 125 × 80 × 75 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Spalva | Pelēks |
| Galda kājas | Metāls 40×1,2 mm |
| Pieejams no | MDF |
| Aukštis | 75 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Ilgis | 125 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 165 cm |
| Praplėtimo mehānismas | Pieejams vietnē |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days







