* Visas mēbeles ir noliktavā
Izvelkams ēdamgalds Dobok 110 / Retro Stone, Pelēks (betona imitācijas raksts)
356,00 €
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots no: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galda virsmām), galda virsma – MDF, rāmis/kāja – metāls;
- Izmēri: garums – 110 cm (110 + 35 cm), platums – 110 cm, augstums – 76 cm;
- Svars: 38,2 kg
- Krāsa – galda virsma: pelēka (betona imitācijas raksts), galda kājas: melnas. (Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no fotoattēlos redzamās atšķirīgu ekrāna parametru dēļ)
Elegants apaļš izvelkams ēdamgalds Dobok 110 / Retro Stone. Pelēkas krāsas betona imitācijas raksta galda virsma. Var viegli pagarināt no 110 cm līdz 145 cm (110 + 35 cm). Ideāla izvēle gan mazākām, gan vidējām telpām.
Šis elegantais ovālais ēdamgalds ar pelēkas krāsas betona imitācijas raksta galda virsmu piešķir izsmalcinātību gan viesistabām, gan ēdamtelpām. Šis izvelkamais ovālais galds apvieno stilu un praktiskumu, lieliski papildinot tavu interjeru.
| Svars | 38,2 kg |
|---|---|
| Izmēri | 110 × 110 × 76 cm |
| Prekės zīme | |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Forma | Apaļš |
| Stils | Mūsdienu |
| Spalva | Pelēks |
| Galda kājas | Metāls 30x50x1,5 mm |
| Pieejams no | MDF |
| Ilgis | 110 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Aukštis | 76 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 145 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days







