Pusbāra krēsls Saki / Odessa 600, Gaiši pelēks
95,00 €
Ir noliktavā: 5+
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: sēdvieta: gobelēns; porolons 32dns
- Izmēri: platums – 60 cm, dziļums – 51 cm, augstums – 88 cm, sēdekļa augstums – 66 cm;
- Krāsa – sēdekļa daļa: gaiši pelēka, kājas: melnas. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no fotoattēlos redzamā atšķirīgo ekrāna iestatījumu dēļ)
Moderns, brūnganas krāsas pusbāra krēsls Saki / Odessa 600.
Šis stilīgais pusbāra krēsls lieliski iederas gan mūsdienīgā, gan industriālā interjerā. Elegants siluets ar ērtu sēdvietu nodrošina funkcionalitāti. Stingras melnas metāla kājas nodrošina stabilitāti, savukārt kvalitatīvi materiāli — izturību.
- Minimālais pasūtījuma daudzums 2 pieces
| Svars | 10 kg |
|---|---|
| Izmēri | 60 × 51 × 88 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Krāsa | Pelēks |
| Sēdvietas | Gobelēns |
| Krēsla kājas | Metāls 1,2 mm |
| Augstums | 88 cm |
| Dziļums | 51 cm |
| Platums | 60 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days
TH01DS600R1








