* Visas mēbeles ir noliktavā
Pufs Tude / Uras 12, Pelēks
Sākotnējā cena bija: 88,00 €.70,50 €Pašreizējā cena ir: 70,50 €.-20% OFF
Ir noliktavā: 3
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: sēdvieta – ādas imitācija, porolons 22 DNS.
- Izmēri: platums – 42 cm, dziļums – 42 cm, augstums – 46 cm.
- Krāsa: pelēks. (Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamās, jo ekrānu parametri var būt dažādi.)
Kompakts un stilīgs pufs Tude / Uras 12 – tā ir praktiska mēbele, kas lieliski papildinās gan viesistabas, gan guļamistabas interjeru. Apaļš dizains un mīksta sēžamā daļa nodrošina ne tikai komfortu, bet arī estētiku. Viegli iekļaujas pat mazākās telpās.
| Svars | 7 kg |
|---|---|
| Izmēri | 42 × 42 × 46 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Spalva | Pelēks |
| Sēdvietas | Ādas imitācija |
| Krēsla kājas | Metāls |
| Aukštis | 46 cm |
| Dziļums | 42 cm |
| Plotis | 42 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days



