* Visas mēbeles ir noliktavā
Ēdamistabas krēsls Pari/Coco 13-Conic KD, Pelēks
109,00 €
Ir noliktavā: 5+
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots no: sēdvirsma: velūrs (nodilumizturība 25000); porolons 32dns
- Izmēri: platums – 77 cm, dziļums – 63 cm, augstums – 85 cm;
- Krāsa: sēdeklis: pelēks, kājas: melnas .(Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā, jo atšķiras ekrāna iestatījumi)
Mūsdienīgs, pelēks ēdamistabas krēsls ar roku balstiem Pari/Coco 13-Conic KD
Šis mūsdienīgais pelēkais ēdamistabas krēsls ar roku balstiem nodrošina izcilu komfortu, kas līdzinās atpūtas krēslam. Elegants dizains un kvalitatīvi materiāli ne tikai rotā interjeru, bet arī garantē ilgmūžību. Ērtie roku balsti un ergonomiskā forma ļauj baudīt komfortu ēdamistabas zonā, viesistabā vai darba kabinetā. Šis ēdamistabas krēsls ar roku balstiem ir ideāla izvēle stilīgām un mājīgām mājām.
Minimālais pasūtījuma daudzums 2 pieces
| Svars | 8,35 kg |
|---|---|
| Izmēri | 77 × 63 × 85 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Spalva | Pelēks |
| Sēdvietas | Veliūrs (nodilumizturība 25000) |
| Krēsla kājas | Metāls 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Dziļums | 63 cm |
| Plotis | 77 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days









