* Visas mēbeles ir noliktavā
Galdiņš Dallas 103 / Sonata Super Matt, Melns (marmora raksts)
149,00 €
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galdu virsmām), galda virsmas korpuss – MDF, rāmis/kājas – metāls;
- Izmēri: garums – 103 cm, platums – 68 cm, augstums – 45 cm
- Krāsa – galda virsma: melna (marmora raksts), galda kājas: melnas. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā dažādu ekrāna parametru dēļ)
Taisnstūra formas kafijas galdiņš Dallas 103 / Sonata Super Matt – tas ir stilīgs un funkcionāls mēbeļu gabals, radīts mūsdienīgam interjeram. Melnā marmora raksta galda virsma piešķir elegances sajūtu, bet izturīgās metāla kājas nodrošina stabilitāti un ilgmūžību.
| Svars | 12,3 kg |
|---|---|
| Izmēri | 103 × 68 × 45 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Spalva | Black |
| Medžiaga | |
| Tips | Kafijas galdiņš |
| Aukštis | 45 cm |
| Plotis | 68 cm |
| Ilgis | 103 cm |
| Forma | Taisnstūris |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days



