Taisnstūra izvelkamais ēdamgalds Yense 125 / Hazar Super Matt, brūns (koka imitācija)
330,00 €
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots no: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galda virsmām), galda virsma – MDF, rāmis/kāja – metāls;
- Izmēri: garums 125 cm(125 + 40 cm), platums 80 cm, augstums 75 cm;
- Svars: 31,7 kg
- Krāsa – galda virsma: brūna (koka imitācija), galda kājas: melnas. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā atšķirīgu ekrāna parametru dēļ)
Elegants taisnstūrveida izvelkams ēdamgalds Yense 125 / Hazar Super Matt. Brūnas krāsas (koka imitācijas) galda virsma. Var viegli pagarināt no 125 cm līdz 165 cm (125 + 40 cm)
Šis elegantais ēdamgalds izceļas ar smalku brūnas krāsas (koka imitācijas raksta) galda virsmu un stilīgām kājām. Tas piešķir modernumu un izsmalcinātību jebkuram interjerem. Lai gan galds nav ļoti liels, to var viegli pagarināt, tāpēc tas ir praktisks risinājums mazākām telpām. Galds ar pagarinājumu Yense 125 / Hazar Super Matt lieliski der gan ikdienas pusdienām, gan svētkiem un piešķir tavas ēdamistabas vai viesistabas telpai stilu un funkcionalitāti.
| Svars | 31,7 kg |
|---|---|
| Izmēri | 125 × 80 × 75 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Krāsa | Brūns (koks), Rūdas |
| Galda kājas | Metāls 40×1,2 mm |
| Pieejams no | MDF |
| Augstums | 75 cm |
| Platums | 80 cm |
| Ilgis | 125 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 165 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days







