Taisnstūra formas izvelkamais ēdamgalds Yense 125 / Traventen, bēšs (Travertīna marmora raksts)
290,00 €
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots no: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galda virsmām), galda virsma – MDF, rāmis/kāja – metāls;
- Izmēri: garums 125 cm(125 + 40 cm), platums 80 cm, augstums 75 cm;
- Svars: 31,7 kg
- Krāsa – galda virsma: bēša (Travertīna marmora raksts), galda kājas: melnas (mēbeļu nokrāsa reālajā dzīvē var nedaudz atšķirties no attēlā redzamā, jo atšķiras ekrāna iestatījumi).
Elegants taisnstūra formas izvelkamais ēdamgalds Yense 125 / Traventen. Bēšs Travertīna marmora virsma. Viegli pagarināms no 125 cm līdz 165 cm (125 + 40 cm).
Šis stilīgais ēdamgalds ir lieliska izvēle mazākām telpām. Bēšs Travertīna marmora virsma ir grezna un moderna. Lai gan galds nav liels, tā izvelkamā konstrukcija ļauj to viegli pielāgot jebkurām vajadzībām. Modernais Yense 125 / Traventen izvelkamais galds ir ideāli piemērots gan viesistabai, gan ēdamistabai, un tas jūsu mājas interjeram piešķirs funkcionalitāti un eleganci.
| Svars | 31,7 kg |
|---|---|
| Izmēri | 125 × 80 × 75 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Krāsa | Smiltis |
| Galda kājas | Metāls 40×1,2 mm |
| Pieejams no | MDF |
| Augstums | 75 cm |
| Platums | 80 cm |
| Ilgis | 125 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 165 cm |
| Praplėtimo mehānismas | Pieejams vietnē |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days


















