* Visas mēbeles ir noliktavā
Taisnstūra ēdamgalds Maribor 103 / Retro stone, Pelēks (betona imitācijas raksts)
122,00 €
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots no: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galda virsmām), galda virsma – MDF, rāmis/kāja – metāls;
- Izmēri: garums – 103 cm, platums – 68 cm, augstums – 75 cm;
- Svars: 14,9 kg
- Krāsa – galda virsma: pelēka (betona imitācijas raksts), galda kājas: melnas. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā dažādu ekrāna parametru dēļ)
- Izvelkamais mehānisms: nav
Elegants taisnstūra pusdienu galds Maribor 103 / Retro stone. Pelēka galda virsma ar betona imitācijas rakstu.
Taisnstūra pusdienu galds Maribor 103 / Retro stone – tā ir moderna un funkcionāla izvēle tavai ēdamistabai vai virtuvei. Pelēkas krāsas betona imitācijas raksts piešķir interjeram dabiskuma sajūtu. Galds lieliski iederēsies mazās telpās.
| Svars | 14,9 kg |
|---|---|
| Izmēri | 103 × 68 × 75 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Spalva | Pelēks |
| Galda kājas | Metāls 40×1,2 mm |
| Pieejams no | MDF |
| Aukštis | 75 cm |
| Plotis | 68 cm |
| Ilgis | 103 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 185 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days



