* Visas mēbeles ir noliktavā
Pusbāra krēsls Saki / Uras 12 (Stool 65), Pelēks
86,00 €
Ir noliktavā: 5+
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: sēdvieta: ādas imitācija; porolons 32dns
- Izmēri: platums – 60 cm, dziļums – 51 cm, augstums – 88 cm, sēdekļa augstums – 66 cm
- Krāsa: sēdeklis: pelēks, kājas: melnas .(Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā, jo atšķiras ekrāna iestatījumi)
Moderns, pelēks pusbāra krēsls Saki / Uras 12 (Stool 65).
Šis stilīgais pusbāra krēsls lieliski iederas gan mūsdienīgā, gan industriālā interjerā. Elegants siluets ar ērtu sēdvietu nodrošina funkcionalitāti. Stingras melnas metāla kājas nodrošina stabilitāti, savukārt kvalitatīvi materiāli — izturību.
- Minimālais pasūtījuma daudzums 2 pieces
| Svars | 10 kg |
|---|---|
| Izmēri | 60 × 51 × 88 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Spalva | Pelēks |
| Sēdvietas | Ādas imitācija |
| Krēsla kājas | Metāls 1,2 mm |
| Aukštis | 88 cm |
| Dziļums | 51 cm |
| Plotis | 60 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days
TH01UR012R1







