* Visas mēbeles ir noliktavā
Bāra krēsls Mey / Odessa 620 (Stool 65), Tumši pelēks
105,00 €
Ir noliktavā: 5+
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: sēdvieta: gobelēns; porolons 32dns
- Izmēri: platums – 62 cm, dziļums – 52 cm, augstums – 90 cm;
- Krāsa – sēdvieta: tumši pelēka, kājas: melnas. (Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no fotoattēlos redzamās dažādu ekrāna parametru dēļ)
Moderns, tumši pelēks bāra krēsls Mey / Odessa 620 (Stool 65).
Šis stilīgais bāra krēsls lieliski iederas gan modernā, gan industriālā interjerā. Elegantā siluete ar zemiem roku balstiem un ērtu sēdvirsmu nodrošina funkcionalitāti. Stingras melnas metāla kājas nodrošina stabilitāti, savukārt kvalitatīvi materiāli — izturību.
- Minimālais pasūtījuma daudzums 2 pieces
| Svars | 9,5 kg |
|---|---|
| Izmēri | 60 × 51 × 87 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Spalva | Pelēks |
| Sēdvietas | Gobelēns |
| Krēsla kājas | Metāls 1,2 mm |
| Aukštis | 90 cm |
| Dziļums | 52 cm |
| Plotis | 62 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days
TH02DS620R1







