Izvelkams ēdamgalda galds Robat 160 / Irony Super Matt, Tumši pelēks
1155,00 €
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots no: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galda virsmām), galda virsma – MDF, rāmis/kāja – metāls;
- Izmēri: garums 160 cm (+ 50 cm + 50 cm + 50 cm + 50 cm + 50 cm + 50 cm + 50 cm), platums 100 cm, augstums 76 cm;
- Svars: 109,6 kg
- Krāsa – galda virsma: tumši pelēka (marmora imitācija), galda kājas: melnas. (Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no fotoattēlos redzamās atšķirīgu ekrāna parametru dēļ)
Elegants izvelkams ēdamgalda galds Robat 160 / Irony Super Matt. Tumši pelēka marmora imitācijas galda virsma. Var viegli pagarināt no 160 cm līdz 360 cm (160 cm + 50 cm + 50 cm + 50 cm + 50 cm)
Šis stilīgais un modernais ēdamgalda galds izceļas ar spīdīgu virsmu, tumši pelēku marmora krāsu, kas interjerim piešķir greznību. Galdu var pagarināt pat par 2 metriem, tāpēc tas ir lieliski piemērots dažādiem pasākumiem vai sanākšanām. Galdu ar pagarinājumu var viegli pielāgot dažādām vajadzībām, nodrošinot papildu funkcionalitāti jūsu ēdamistabas un viesistabas telpai.
| Svars | 96,3 kg |
|---|---|
| Izmēri | 160 × 100 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Krāsa | Pelēks, Tumši pelēks |
| Galda kājas | Metāls 40x80x2 mm |
| Pieejams no | MDF |
| Augstums | 76 cm |
| Platums | 100 cm |
| Ilgis | 160 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 360 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days








