* Visas mēbeles ir noliktavā
Izvelkams ēdamgalds Lunes 110 / Gaia, brūns (marmora raksts)
495,00 €
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots no: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galda virsmām), galda virsma – MDF, rāmis/kāja – metāls;
- Izmēri: garums – 110 cm (110 + 50 + 50 + 50 cm), platums – 110 cm, augstums – 76 cm;
- Krāsa – galda virsma: brūna (marmora raksts, spīdīga), kājas: melnas. (Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no fotoattēlos redzamās atšķirīgu ekrāna parametru dēļ)
Elegants apaļš izvelkams ēdamgalds Lunes 110 / Gaia. Brūnas krāsas marmora raksta galda virsma (spīdīga). Var viegli pagarināt no 110 cm līdz 260 cm (110 + 50 + 50 + 50 cm). Ideāla izvēle gan mazākām, gan lielākām telpām.
Šis elegantais ovālais ēdamgalds ar pagarinājumu piešķir jūsu interjeram eleganci un mājīgumu.
| Svars | 53,6 kg |
|---|---|
| Izmēri | 110 × 110 × 110 cm |
| Prekės zīme | |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Stilius | Mūsdienu |
| Forma | Apaļš |
| Spalva | Rūdas |
| Galda kājas | Metāls 30x50x1,5 mm |
| Pieejams no | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Ilgis | 110 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 260 cm |
| Praplėtimo mehānismas | Pieejams vietnē |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days





