Izvelkamais ēdamgalds Dobok 110 / Mola, Gaiši pelēks (marmora raksts)
356,00 €
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
-
- Izgatavots no: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galda virsmām), galda virsma – MDF, rāmis/kāja – metāls;
- Izmēri: garums – 110 cm (110 + 35 cm), platums – 110 cm, augstums – 76 cm;
- Svars: 38,2 kg
- Krāsa – galda virsma: gaiši pelēka (marmora raksts), galda kājas: melnas. (Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no fotoattēlos redzamās atšķirīgu ekrāna parametru dēļ)
Elegants apaļš izvelkams ēdamgalds Dobok 110 /Mola. Gaiši pelēkas krāsas marmora raksta galda virsma. Var viegli pagarināt no 110 cm līdz 145 cm (110 + 35 cm). Ideāla izvēle gan mazākām, gan vidēja izmēra telpām.
Šis elegantais ovālais ēdamgalds ar gaiši pelēkas krāsas marmora raksta galda virsmu piešķir izsmalcinātību gan viesistabām, gan ēdamtelpām. Galds Dobok 110 / Mola apvieno stilu un praktiskumu, lieliski papildinot tavu interjeru.
| Svars | 38,2 kg |
|---|---|
| Izmēri | 110 × 110 × 76 cm |
| Prekės zīme | |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Forma | Apaļš |
| Stils | Mūsdienu |
| Krāsa | Pelēks, Smiltis |
| Galda kājas | Metāls 30x50x1,5 mm |
| Pieejams no | MDF |
| Ilgis | 110 cm |
| Platums | 110 cm |
| Augstums | 76 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 145 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days






