* Visas mēbeles ir noliktavā
Izvelkamais pusdienu galds Meli 138 / Marmo Super Matt, balts (marmora raksts)
Sākotnējā cena bija: 776,00 €.634,00 €Pašreizējā cena ir: 634,00 €.-18% OFF
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots no: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galda virsmām), galda virsma – MDF, rāmis/kāja – metāls;
- Izmēri: garums – 138 cm (+ 50 cm), platums – 138 cm, augstums – 77 cm;
- Svars: 71 kg
- Krāsa – galda virsma: balta (marmora raksts), galda kājas: melnas (mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no attēlā redzamā, jo atšķiras ekrāna iestatījumi).
Elegants ovāls izvelkams ēdamgalda galds Meli 138 / Marmo Super Matt. Baltas krāsas marmora raksta galda virsma. Var viegli pagarināt no 138 cm līdz 188 cm (138 + 50 cm)
Šis stilīgais ovālais ēdamgalda galds ar baltas krāsas marmora raksta galda virsmu un oriģinālām kājām piešķir modernumu un eleganci jebkuram interjerem. Galdu var viegli pagarināt no 138 cm līdz 188 cm (138 + 50 cm), tāpēc tas ir lieliska izvēle gan ēdamistabas, gan viesistabas telpām. Izvelkamais galds Meli 138 / Marmo Super Matt apvieno praktiskumu ar stilu un būs lielisks akcents tavu māju interjerā.
| Svars | 70,95 kg |
|---|---|
| Izmēri | 138 × 138 × 77 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Spalva | Pelēks, White |
| Galda kājas | Metāls 40x80x1,5 mm |
| Pieejams no | MDF |
| Aukštis | 77 cm |
| Plotis | 138 cm |
| Ilgis | 138 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 188 cm |
| Praplėtimo mehānismas | Pieejams vietnē |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days










