* Visas mēbeles ir noliktavā
Izvelkamais ēdamgalds Corin 180 / Irony Super Matt, tumši pelēks
825,00 €
Ir noliktavā: 5
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots no: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galda virsmām), galda virsma – MDF, rāmis/kāja – metāls;
- Izmēri: garums – 180 cm (+ 60 cm), platums – 100 cm, augstums – 77 cm;
- Svars: 85,8 kg
- Krāsa – galda virsma: tumši pelēka (marmora raksts), galda kājas: melnas. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā atšķirīgo ekrāna parametru dēļ)
Elegants taisnstūra formas izvelkamais ēdamgalds Corin 180 / Irony Super Matt. Tumši pelēka marmora raksta galda virsma. Var viegli pagarināt no 180 cm līdz 240 cm (180 + 60 cm)
Šis ēdamgalds ar pagarinājumu lieliski piemērots gan modernam, gan klasiskam interjeram. Tumši pelēks marmora raksta galda virsma ir eleganta un piemērota daudziem interjeriem. Galdu var viegli pagarināt, tāpēc tas ir ideāls risinājums lielākām telpām vai ģimenes sanākšanām.
| Svars | 85,8 kg |
|---|---|
| Izmēri | 180 × 100 × 77 cm |
| Prekės zīme | |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Spalva | Pelēks, Tumši pelēks |
| Galda kājas | Metāls 40x80x1,5 mm |
| Pieejams no | MDF |
| Aukštis | 77 cm |
| Plotis | 100 cm |
| Ilgis | |
| Maksimalus stalo ilgis | 240 cm |
| Forma | Taisnstūris |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days





