* Visas mēbeles ir noliktavā
Galdiņš Miami 90 / Retro Stone, Pelēks (betona imitācijas raksts) – liels
107,00 €
Ir noliktavā: 5+
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galdu virsmām), galda virsmas korpuss – MDF, rāmis/kājas – metāls;
- Izmēri: garums – 90 cm, platums – 90 cm, augstums – 45 cm
- Krāsa: galda virsma – pelēka (betona imitācijas raksts), kājas – melnas. (Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no fotoattēlos redzamās atšķirīgu ekrāna parametru dēļ).
Apaļas formas kafijas galdiņš, radīts mūsdienīgam un mājīgam interjeram. Pelēkās krāsas betona imitācijas raksta galda virsma piešķir eleganci, bet melnās metāla kājas nodrošina stabilitāti un izturību. Šis galdiņš ir ne tikai praktisks, bet arī estētiski papildina tavas viesistabas telpu.
Varat kopā pasūtīt mazu galdiņu (atradīsiet šajā saitā) un izmantot kā galdiņu komplektu.
| Svars | 16,6 kg |
|---|---|
| Izmēri | 90 × 90 × 45 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Spalva | Pelēks |
| Medžiaga | |
| Tips | Kafijas galdiņš |
| Aukštis | 45 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Ilgis | 90 cm |
| Forma | Apaļš |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days




