* Visas mēbeles ir noliktavā
Ēdamistabas krēsls Ronda / Judy 174, brūns (rotējošs pamats)
127,00 €
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: sēžamā daļa: velūrs, putu blīvums: 35 kg/m³ (35 dns), atzveltnes putu blīvums: 28 kg/m³ (28 dns)
- Izmēri: platums – 61 cm, dziļums – 62,5 cm, augstums – 82,5 cm, sēžamās daļas augstums – 49 cm
- Krāsa: sēdvieta: brūna, kājas: melna. (Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamās atšķirīgu ekrāna parametru dēļ)
Moderns ēdamistabas krēsls ar roku balstiem Ronda / Judy 174
Šis modernais ēdamistabas krēsls izceļas ar elegantu dizainu, smalki izliektu roku balstu un ergonomiski veidotu atzveltni, kas nodrošina papildu atbalstu mugurai. Kvalitatīvs samta audums nodrošina patīkamu pieskārienu un mājīgu atmosfēru jebkurā interjerā.
Grozāmā bāze (grozās 360°, ar atgriešanās mehānismu) nodrošina papildu funkcionalitāti, tāpēc krēsls ir lieliski piemērots gan ēdamistabā, gan darba telpā.
Minimālais pasūtījuma daudzums 2 pieces
| Svars | 10 kg |
|---|---|
| Izmēri | 61 × 62,5 × 82,5 cm |
| Kilmės šalis | Ķīna |
| Spalva | Rūdas |
| Medžiaga | Velūrs |
| Sēdvietas | Velūrs |
| Aukštis | 82,5 cm |
| Dziļums | 62,5 cm |
| Plotis | 61 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days







