* Visas mēbeles ir noliktavā
Ēdamistabas krēsls Ronda / Lotta 86, Tumši zils
111,00 €
Ir noliktavā: 3
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: sēžamā daļa: velūrs, putu blīvums: 35 kg/m³ (35 dns), atzveltnes putu blīvums: 28 kg/m³ (28 dns)
- Izmēri: platums – 61 cm, dziļums – 62,5 cm, augstums – 83,5 cm, sēdekļa augstums – 50 cm
- Krāsa: sēdvieta: tumši zila, kājas: melnas. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā dažādu ekrāna parametru dēļ)
Moderns ēdamistabas krēsls ar roku balstiem Ronda / Lotta 86
Šis modernais ēdamistabas krēsls izceļas ar elegantu dizainu, smalki izliektiem roku balstiem un ergonomiski veidotu atzveltni, kas nodrošina papildu atbalstu mugurai. Kvalitatīvs velūra audums nodrošina patīkamu pieskārienu un mājīgu atmosfēru jebkurā interjerā.
Pateicoties tā daudzpusīgajam dizainam, šis krēsls ir lieliski piemērots ēdamistabai, viesistabai vai pat darba zonai, piešķirot telpai modernu un elegantu noskaņu.
Minimālais pasūtījuma daudzums 2 pieces
| Svars | 10,2 kg |
|---|---|
| Izmēri | 51 × 62,5 × 83,5 cm |
| Kilmės šalis | Ķīna |
| Spalva | Tumši zils, Zils |
| Medžiaga | Velūrs |
| Sēdvietas | Velūrs |
| Aukštis | 83,5 cm |
| Dziļums | |
| Plotis | 61 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days







