* Visas mēbeles ir noliktavā
Ēdamistabas krēsls Rarra/Odessa 150-Conic KD, Brūns
110,00 €
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Ražots: Sēdeklis: g(premium līnija); porolon 32dns;
- Izmēri: platums – 59 cm, dziļums – 60 cm, augstums – 85 cm;
- Svars (gab.): 7,6 kg
- Krāsa – sēžamā daļa: tumši brūna, kājas: melnas. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā atšķirīgu ekrāna parametru dēļ)
Šis modernais brūnais ēdamistabas krēsls Rarra/Odessa 150 -Conic KD ar roku balstiem lieliski der stilīgam interjeram. Ergonomiskais dizains nodrošina maksimālu komfortu, bet kvalitatīvie materiāli garantē ilgmūžību. Tas ir lielisks stila un komforta apvienojums. Pateicoties universālajai krāsai un ergonomiskajam dizainam, šis krēsls der gan mūsdienīgam, gan klasiskiem interjerim. Ideāls risinājums tavas ēdamistabas vai viesistabas telpai.
Minimālais pasūtījuma daudzums 2 pieces
| Svars | 7,6 kg |
|---|---|
| Izmēri | 59 × 60 × 85 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Spalva | Rūdas |
| Sēdvietas | Gobelēns |
| Krēsla kājas | Metāls 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Plotis | 59 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days



