* Visas mēbeles ir noliktavā
Ēdamistabas krēsls Lyra/ Bluvel 40, smilšu krāsa
79,00 €
Ir noliktavā: 5+
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: sēdvieta: gobelēns (samts), pildījums: porolons 30 dns, kājas: metāla.
- Izmēri: platums – 40 cm, dziļums – 50 cm, augstums – 89 cm, sēdvietas augstums – 49 cm.
- Krāsa: sēdeklis: bēšs, kājas: melnas .(Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā, jo atšķiras ekrāna iestatījumi)
Šis modernais ēdamistabas krēsls izceļas ar smalku, bet stilīgu dizainu. Kvalitatīvs gobelēns nodrošina patīkamu pieskārienu un piešķir interjeram mājīgumu. Pateicoties savām graciozajām formām, šis krēsls lieliski derēs gan modernā ēdamistabā, gan stilīgā viesistabas telpā. Tas ir lielisks izvēle tiem, kas meklē līdzsvaru starp minimālistisko estētiku un ērtību.
Minimālais pasūtījuma daudzums 2 pieces
| Izmēri | 40 × 50 × 89 cm |
|---|---|
| Kilmės šalis | Ķīna |
| Spalva | Smiltis |
| Medžiaga | Gobelēns |
| Sēdvietas | Gobelēns |
| Aukštis | 89 cm |
| Dziļums | 50 cm |
| Plotis | 40 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days







