* Visas mēbeles ir noliktavā
Ēdamistabas krēsls Burby / Judy 451, Pelēks
132,00 €
Ir noliktavā: 5+
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: sēžamā daļa: veliūrs, porolona blīvums: 35 kg/m³ (35 dns)
- Izmēri: platums – 59,5 cm, dziļums – 58 cm, augstums – 90 cm; sēdvietas augstums: 51 cm
- Krāsa: sēdeklis: pelēks, kājas: melnas .(Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā, jo atšķiras ekrāna iestatījumi)
Moderns ēdamistabas krēsls Burby ar elegantiem roku balstiem un augstu atzveltni un teksturētu audumu nodrošina komfortu un mājīgumu. Krēsls lieliski der gan ēdamistabā, gan darba telpā.
Minimālais pasūtījuma daudzums 2 pieces
| Svars | 10,5 kg |
|---|---|
| Izmēri | 59,5 × 58 × 90 cm |
| Kilmės šalis | Ķīna |
| Spalva | Pelēks |
| Medžiaga | Gobelēns |
| Sēdvietas | Velūrs |
| Aukštis | 90 cm |
| Dziļums | 58 cm |
| Plotis | 59,5 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days









