* Visas mēbeles ir noliktavā
Ēdamistabas krēsls Barka/Uras 12-Conic KD, Pelēks
63,00 €
Ir noliktavā: 5+
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: sēdeklis – ādas imitācija; porolons 22 DNS; kājas – metāls.
- Izmēri: platums – 50 cm, dziļums – 60 cm, augstums – 93 cm, sēdvietas augstums – 47,5 cm.
- Krāsa: sēdvieta – pelēka, kājas – melnas. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā dažādu ekrāna parametru dēļ)
Šis elegantā dizaina ēdamistabas krēsls Barka/Uras12-Conic KD izceļas ar ērtu atzveltni un sēdekli. Metāla kājas nodrošina stabilitāti un modernisma sajūtu. Pateicoties savām minimālistiskajām un mājīgajām dizaina iezīmēm, krēsls lieliski derēs gan mūsdienīgā, gan klasiskā interjerā, piešķirot telpai smalku eleganci.
Minimālais pasūtījuma daudzums 2 pieces
| Svars | 6,8 kg |
|---|---|
| Izmēri | 50 × 60 × 93 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Spalva | Pelēks |
| Sēdvietas | Velvets/velūrs |
| Krēsla kājas | Metāls 1,2 mm |
| Aukštis | 93 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Plotis | 50 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days



