* Visas mēbeles ir noliktavā
Ēdamgalda galds Orbit 90 / Mantova, Brūns (Koka imitācija)
132,00 €
Ir noliktavā: 2
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galdu virsmām), galda virsmas korpuss – MDF, kājas – MDF;
- Izmēri: garums – 90 cm, platums – 90 cm, augstums – 75 cm;
- Krāsa – galda virsma: brūna (koka imitācija), pamatne: melna. (Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamās atšķirīgu ekrāna parametru dēļ)
Elegants apaļš ēdamgalda galds Orbit 90 / Mantova. Brūnas krāsas galda virsma ar dabīgu koku imitējošu rakstu. Lieliska izvēle mazākām telpām – piešķir interjeram mājīgumu un siltumu.
| Izmēri | 90 × 90 × 75 cm |
|---|---|
| Prekės zīme | |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Spalva | Brūns (koks), Rūdas |
| Forma | Apaļš |
| Praplėtimo mehānismas | Nē |
| Medžiaga | MDF, Metāls |
| Ilgis | 90 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Aukštis | 75 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days




