* Visas mēbeles ir noliktavā
Apaļš ēdamistabas galds Venus 120 / Sonata Super Matt, Melns (marmora raksts)
261,00 €
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots no: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galda virsmām), galda virsma – MDF, rāmis/kāja – metāls;
- Izmēri: garums – 120 cm, platums – 120 cm, augstums – 76 cm;
- Krāsa – galda virsma: melna (marmora imitācija) , kājas: melnas. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā dažādu ekrāna parametru dēļ)
Elegants apaļš ēdamistabas galds Venus 120 / / Sonata Super Matt. Melnā marmora imitācijas galda virsma piešķir jūsu interjeram eleganci un mājīgumu. Lieliska izvēle mazākām telpām
| Svars | 26,6 kg |
|---|---|
| Izmēri | 120 × 120 × 76 cm |
| Forma | Apaļš |
| Spalva | Black |
| Galda kājas | Metāls 30x50x1,5 mm |
| Pieejams no | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Ilgis | 120 cm |
| Plotis | 120 cm |
| Praplėtimo mehānismas | Nē |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days




