* Visas mēbeles ir noliktavā
Stūra dīvāns DAVINCI MILLENIUM-04 LV, brūns
1313,00 €
Ir noliktavā: 4
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: Sēdvieta: gobelēns; porolons 28 DNS;
- Funkcijas: Elektriskais izvelkamais modulis (vadāms ar pulti), pagarināta sēdvieta ar paceļamu mantu kasti.
- Pagarināta sēdvieta kreisajā pusē
- Izmēri: garums: 238/153 cm; platums: 105 cm; augstums: 94 cm
- Krāsa – brūna. (Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamās atšķirīgu ekrāna parametru dēļ.)
Šis funkcionālais stūra dīvāns apvieno komfortu un mūsdienīgas tehnoloģijas. Pagarinātajā sēdvietā ierīkota plaša mantu kaste, lieliski piemērota plēdu, spilvenu vai citu lietu glabāšanai. Elektriskais izvelkamais modulis, kas vadāms ar pulti, ļauj viegli pagarināt sēdvietu un izveidot ērtu atpūtas zonu.
Šis dīvāns ir lieliska izvēle tiem, kas meklē stilīgas, praktiskas un daudzfunkcionālas mēbeles savai viesistabai.
| Svars | 115 kg |
|---|---|
| Izmēri | 238 × 105 × 94 cm |
| Prekės zīme | |
| Kilmės šalis | Ķīna |
| Spalva | Rūdas |
| Sēdvietas | Gobelēns |
| Ilgis | 238 / 153 cm |
| Plotis | 105 cm |
| Aukštis | 94 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days






