* Visas mēbeles ir noliktavā
Ēdamistabas krēsls Pari/Odessa 620-Conic KD, Tumši pelēks
120,00 €
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots no: sēdeklis: gobelēns(premium plus line);putas 32dns
- Izmēri: platums – 77 cm, dziļums – 63 cm, augstums – 85 cm;
- Svars (gab.): 8,35 kg
- Krāsa: sēdeklis: pelēks, kājas: melnas .(Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā, jo atšķiras ekrāna iestatījumi)
Moderns tumši pelēks krēsls Pari/Odessa 620-Conic KD
Šis modernais tumši pelēkais ēdamistabas krēsls ar roku balstiem nodrošina īpašu komfortu, kas līdzinās atpūtas krēslam. Elegantais dizains un kvalitatīvie materiāli ne tikai izdaiļo interjeru, bet arī nodrošina ilgmūžību. Ērtie roku balsti un ergonomiskā forma ļauj baudīt komfortu ēdamistabā, viesistabā vai darba kabinetā. Tumši pelēkais ēdamistabas krēsls ar roku balstiem ir ideāla izvēle stilīgām un mājīgām telpām.
Minimālais pasūtījuma daudzums 2 pieces
| Svars | 8,35 kg |
|---|---|
| Izmēri | 77 × 63 × 85 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Spalva | Pelēks |
| Sēdvietas | Gobelēns |
| Krēsla kājas | Metāls 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Dziļums | 63 cm |
| Plotis | 77 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days








