* Visas mēbeles ir noliktavā
Ēdamistabas krēsls Amalia, Pelēks (Copy)
132,00 €
Ir noliktavā: 5+
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Ražots: Sēdeklis: audums (100% poliesters (Martindale – nodilumizturība 50.000)), putu blīvums: 35 kg/m³ (35 dns), atzveltnes putu blīvums: 28 kg/m³ (28 dns).
- Izmēri: platums – 57 cm, dziļums – 60 cm, augstums – 85 cm.
- Svars: 8 kg
- Krāsa: pelēka. (Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no fotogrāfijās redzamā dažādu ekrāna iestatījumu dēļ)
Moderns ēdamistabas krēsls ar apaļiem roku balstiem un ergonomisku atzveltni, kas lieliski iederas gan modernā, gan klasiskā interjerā.
Leo audums ir mīksts un izturīgs velūra audums ar unikālu rakstu, kas tam piešķir atšķirīgu izskatu. Papildu polsterējums padara audumu īpaši mīkstu un ērtu.
Izturīga – pastiprināta odere nodrošina izturību un nodilumizturību.
Viegla kopšana – īpašs virsmas apstrādes veids ļauj audumu viegli tīrīt un kopt.
Patīkama – mīksta un pieskārienam patīkama virsma maksimālam komfortam.
Minimālais pasūtījuma daudzums 2 pieces
| Svars | 8 kg |
|---|---|
| Izmēri | 57 × 60 × 85 cm |
| Kilmės šalis | Ķīna |
| Spalva | Pelēks |
| Medžiaga | Gobelēns |
| Sēdvietas | Gobelēns |
| Aukštis | 85 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Plotis | 57 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days







