* Visas mēbeles ir noliktavā
Ēdamistabas krēsls Ronda / Judy 451, Pelēks (grožāma pamatne)
127,00 €
Ir noliktavā: 5+
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: sēžamā daļa: velūrs, putu blīvums: 35 kg/m³ (35 dns), atzveltnes putu blīvums: 28 kg/m³ (28 dns)
- Izmēri: platums – 61 cm, dziļums – 62,5 cm, augstums – 82,5 cm, sēžamās daļas augstums – 49 cm
- Krāsa: sēdeklis: pelēks, kājas: melnas .(Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā, jo atšķiras ekrāna iestatījumi)
Moderns ēdamistabas krēsls ar roku balstiem Ronda / Judy 451
Šis modernais ēdamistabas krēsls izceļas ar elegantu dizainu, smalki izliektiem roku balstiem un ergonomiski veidotu atzveltni, kas nodrošina papildu atbalstu mugurai. Kvalitatīvs, velūra audums nodrošina patīkamu pieskārienu un mājīgu atmosfēru jebkurā interjerā.
Grozāmā bāze (grozās 360°, ar atgriešanās mehānismu) nodrošina papildu funkcionalitāti, tāpēc krēsls ir lieliski piemērots gan ēdamistabā, gan darba telpā.
Minimālais pasūtījuma daudzums 2 pieces
| Svars | 10 kg |
|---|---|
| Izmēri | 61 × 62,5 × 82,5 cm |
| Kilmės šalis | Ķīna |
| Spalva | Pelēks |
| Medžiaga | Velūrs |
| Sēdvietas | Velūrs |
| Aukštis | 82 cm |
| Dziļums | 62,5 cm |
| Plotis | 61 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days







