* Visas mēbeles ir noliktavā
Dīvāns Jelly Bear/balts
Sākotnējā cena bija: 295,00 €.148,00 €Pašreizējā cena ir: 148,00 €.-50% OFF
Ir noliktavā: 5+
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
Dīvāns izgatavots, izmantojot augstas kvalitātes materiālus:
- Iekšpusē esošie porolona gabaliņi nodrošina ērtību un ilgstošu kalpošanu.
- Ārējā mākslīgā kažokāda izgatavota no stipra un izturīga poliestera, kas piešķir precei izcilu izskatu un patīkamu pieskārienu.
- Krāsa: balta. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā atšķirīgu ekrāna parametru dēļ).
Izmēri
Platums – 185 cm, dziļums – 110 cm, augstums – 70 cm
| Svars | 23,5 kg |
|---|---|
| Izmēri | 185 × 110 × 70 cm |
| Kilmės šalis | Ķīna |
| Medžiaga | Gobelēns, Mākslīgā kažokāda |
| Spalva | White |
| Aukštis | 70 cm |
| Dziļums | 110 cm |
| Plotis | 185 cm |
| Miegamoji funkcija | Nē |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days















