* Visas mēbeles ir noliktavā
Ēdamistabas krēsls Simo/Odessa 600-Conic KD, gaiši pelēks
118,00 €
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Ražots: Sēdeklis: g(premium plus līnija), porolon 32dns;
- Izmēri: platums – 50 cm, dziļums – 60 cm, augstums – 88 cm;
- Svars (gab.): 8,35 kg
- Krāsa – sēdeklis: gaiši pelēks, kājas: melnas. (Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā, jo atšķiras ekrāna iestatījumi)
Moderns, gaiši pelēks ēdamistabas krēsls bez roku Simo/Odessa 600-Conic KD.
Šis modernais pusdienu krēsls bez roku gaiši pelēkā krāsā ir lieliski piemērots ēdamistabai, viesistabai vai kabinetam. Minimālistiskais dizains un ergonomiskā forma nodrošina komfortu un stilīgu izskatu jebkurā mājas telpā. Krēsls ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem(premium plus line gobelēns), tāpēc tas ir izturīgs un viegli kombinējams dažādos interjeros. Krēsls Simo/Odessa 600 ir lieliska izvēle tiem, kas meklē elegantu un funkcionālu mēbeli savam mājoklim.
Minimālais pasūtījuma daudzums 2 pieces
| Svars | 8,35 kg |
|---|---|
| Izmēri | 50 × 60 × 88 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Spalva | Pelēks |
| Sēdvietas | Gobelēns |
| Krēsla kājas | Metāls |
| Aukštis | 88 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Plotis | 50 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days









