* Visas mēbeles ir noliktavā
Ēdamistabas krēsls Lyra/ Bluvel 78, Zaļš
79,00 €
Ir noliktavā: 5+
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: sēžamā daļa: gobelēns (samts), pildījums: porolons 30 dns, kājas: metāla.
- Izmēri: platums – 40 cm, dziļums – 50 cm, augstums – 89 cm, sēžamās daļas augstums – 49 cm.
- Krāsa: sēžamā daļa: zaļa, kājas: melna. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā dažādu ekrāna parametru dēļ)
Šis modernais ēdamistabas krēsls izceļas ar smalku, bet stilīgu dizainu. Kvalitatīvais gobelēns nodrošina patīkamu pieskārienu un piešķir interjeram mājīgumu. Pateicoties graciozajām formām, šis krēsls lieliski iederēsies gan modernā ēdamistabā, gan stilīgā viesistabas zonā. Tā ir lieliska izvēle tiem, kas meklē līdzsvaru starp minimālistisku estētiku un komfortu.
Minimālais pasūtījuma daudzums 2 pieces
| Izmēri | 40 × 50 × 89 cm |
|---|---|
| Kilmės šalis | Ķīna |
| Spalva | Tumši zaļš, Zaļā |
| Medžiaga | Gobelēns |
| Sēdvietas | Gobelēns |
| Aukštis | 89 cm |
| Dziļums | 50 cm |
| Plotis | 40 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days







