* Visas mēbeles ir noliktavā
Dobok 126 / Sonata Super Matt saliekamais pusdienu galds, melns
469,00 €
Ir noliktavā: 2
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots no: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galda virsmām), galda virsma – MDF, rāmis/kāja – metāls;
- Izmēri: garums – 126 cm (126 + 34 cm), platums – 126 cm, augstums – 76 cm;
- Krāsa – galda virsma: melna (marmora imitācija) , kājas: melnas. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā dažādu ekrāna parametru dēļ)
Elegants Dobok 126 / Sonata Super Matt apaļais izvelkamais pusdienu galds. Melna marmora virsma. Viegli pagarināms no 126 cm līdz 160 cm (126 + 34 cm). Ideāla izvēle gan mazākām, gan vidēja izmēra telpām.
Šis elegantais ovālais ēdamgalds piešķirs jūsu interjeram eleganci un mājīgumu. Dobok 126 / Sonata Super Matt pagarināmais galds apvieno estētiku un funkcionalitāti, papildinot jūsu ēdamistabas vai dzīvojamo telpu ar elegantu un praktisku risinājumu.
| Svars | 43 kg |
|---|---|
| Izmēri | 126 × 126 × 76 cm |
| Prekės zīme | |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Stilius | Mūsdienu |
| Forma | Apaļš |
| Spalva | Black |
| Galda kājas | Metāls 30x50x1,5 mm |
| Pieejams no | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Ilgis | 126 cm |
| Plotis | 126 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 160 cm |
| Praplėtimo mehānismas | Pieejams vietnē |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days







