Izvelkams ēdamgalds Dobok 110 / Senkron White, Balts
356,00 €
Ir noliktavā: 4
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
-
- Izgatavots no: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galda virsmām), galda virsma – MDF, rāmis/kāja – metāls;
- Izmēri: garums – 110 cm (110 + 35 cm), platums – 110 cm, augstums – 76 cm;
- Svars: 38,2 kg
- Krāsa – galda virsma: balta, galda kājas: melnas (mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no attēlā redzamās, jo atšķiras ekrāna iestatījumi)
Elegants apaļš izvelkams ēdamgalds Dobok 110 / Senkron White. Balta galda virsma. Viegli pagarina no 110 cm līdz 145 cm (110 + 35 cm). Ideāla izvēle gan mazākām, gan vidēja izmēra telpām.
Šis elegantais ovālais ēdamgalds ar baltu galda virsmu piešķir izsmalcinātību gan viesistabām, gan ēdamtelpām. Tas apvieno stilu un praktiskumu, lieliski papildinot tavu interjeru.
| Svars | 38,2 kg |
|---|---|
| Izmēri | 110 × 110 × 76 cm |
| Prekės zīme | |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Forma | Apaļš |
| Stils | Mūsdienu |
| Krāsa | White |
| Galda kājas | Metāls 30x50x1,5 mm |
| Pieejams no | MDF |
| Ilgis | 110 cm |
| Platums | 110 cm |
| Augstums | 76 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 145 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days







