Izvelkams ēdamgalds Dobok 126 / Cosmos High Gloss, Pelēks (marmora raksts)
469,00 €
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots no: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galda virsmām), galda virsma – MDF, rāmis/kāja – metāls;
- Izmēri: garums – 126 cm (126 + 34 cm), platums – 126 cm, augstums – 76 cm;
- Krāsa – galda virsma: pelēka (marmora raksts, spīdīga), kājas: melnas. (Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamās dažādu ekrāna parametru dēļ)
Elegants apaļš izvelkams ēdamgalds Dobok 126 / Cosmos High Gloss. Pelēkas krāsas marmora raksta galda virsma (spīdīga). Viegli pagarināms no 126 cm līdz 160 cm (126 + 34 cm). Ideāla izvēle gan mazākām, gan vidējām telpām.
Šis elegantais ovālais ēdamgalds piešķir tavam interjeram eleganci un mājīgumu. Galds ar pagarinājumu Dobok 126 / Cosmos High Gloss apvieno estētiku un funkcionalitāti, papildinot tavas ēdamistabas vai viesistabas telpu ar elegantu un praktisku risinājumu.
| Svars | 43 kg |
|---|---|
| Izmēri | 126 × 126 × 76 cm |
| Prekės zīme | |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Stils | Mūsdienu |
| Forma | Apaļš |
| Krāsa | Pelēks |
| Galda kājas | Metāls 30x50x1,5 mm |
| Pieejams no | MDF |
| Augstums | 76 cm |
| Ilgis | 126 cm |
| Platums | 126 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 160 cm |
| Praplėtimo mehānismas | Pieejams vietnē |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days






