Galdiņš Tussey / Hazar Super Matt, Brūns (koka imitācija)
Sākotnējā cena bija: 112,00 €.67,00 €Pašreizējā cena ir: 67,00 €.-40% OFF
Ir noliktavā: 5
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: galda virsma – melamīns (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galdu virsmām), galda virsmas korpuss – MDF, rāmis/kājas – metāls;
- Izmēri: komplektā ietilpst 2 galdiņi: 1) garums – 87 cm, platums – 59 cm, augstums – 43 cm; 2) garums – 83 cm, platums – 56 cm, augstums – 40 cm;
- Krāsa – galda virsma: brūna (koka imitācija), galda kājas: melnas. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā dažādu ekrāna parametru dēļ)
Īpašas formas kafijas galdiņš Tussey / Hazar Super Matt ir moderns interjera akcents, kas ir ne tikai funkcionāls, bet arī estētiski pievilcīgs. Unikālā galda virsmas silueta un koka imitācijas raksts piešķir mēbelei raksturu, bet minimālistiskās metāla kājas nodrošina stabilitāti un viegluma sajūtu. Ideāli piemērots dzīvojamās istabas zonai, pie dīvāna vai krēsla.
| Svars | 19 kg |
|---|---|
| Izmēri | 125 × 80 × 75 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Krāsa | Brūns (koks), Rūdas |
| Materiāls | |
| Tips | Kafijas galdiņš |
| Augstums | 75 cm |
| Platums | 80 cm |
| Ilgis | 125 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days






