Ēdamistabas krēsls Simo Visco/Odessa 550-Conic KD, Zils
131,00 €
Ir noliktavā: 3
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: sēžamā daļa: gobelēns (premium plius līnija); porolons 32dns, viskoelastīgais materiāls (memory foam)
- Izmēri: platums – 52 cm, dziļums – 60 cm, augstums – 87 cm;
- Svars (gab.): 8,5 kg
- Krāsa – sēžamā daļa: zila, kājas: melnas. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā dažādu ekrāna parametru dēļ)
Moderns, zilas krāsas ēdamistabas krēsls bez roku balstiem Simo Visco/Odessa 550-Conic KD.
Šis modernais, zilas krāsas ēdamistabas krēsls izceļas ar minimālistisku dizainu. Ērta un ergonomiska forma nodrošina komfortu, savukārt kvalitatīvi materiāli garantē ilgmūžību. Krēsls Simo Visco/Odessa 550-Conic KD lieliski iederas gan modernā, gan klasiskā interjerā, piešķirot telpai eleganci un funkcionalitāti.
Minimālais pasūtījuma daudzums 2 pieces
| Svars | 8,35 kg |
|---|---|
| Izmēri | 50 × 60 × 88 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Krāsa | Zila |
| Sēdvietas | Gobelēns |
| Krēsla kājas | Metāls |
| Augstums | 87 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Platums | 52 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days



