Ēdamistabas krēsls Simo Visco/Odessa 30-Conic KD, Gaiši brūns
131,00 €
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: sēžamā daļa: gobelēns (premium plius līnija); porolons 32dns, viskoelastīgais materiāls (memory foam)
- Izmēri: platums – 52 cm, dziļums – 60 cm, augstums – 87 cm;
- Svars (gab.): 8,5 kg
- Krāsa – sēžamā daļa: gaiši brūna, kājas: melnas. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā dažādu ekrāna parametru dēļ)
Moderns, gaiši brūns ēdamistabas krēsls Simo Visco/Odessa 30-Conic KD
Ēdamistabas krēsls Simo Visco/Odessa 30-Conic KD izceļas ar īpašu komfortu – tajā izmantots viskoelastīgs materiāls (memory foam), kas pielāgojas ķermeņa līnijām un nodrošina patīkamu atbalstu pat ilgstošas sēdēšanas laikā. Elegants dizains ļauj šo krēslu integrēt gan modernā, gan klasiskā interjerā.
Minimālais pasūtījuma daudzums 2 pieces
| Svars | 8,5 kg |
|---|---|
| Izmēri | 52 × 60 × 87 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Krāsa | Rūdas |
| Sēdvietas | Gobelēns |
| Krēsla kājas | Metāls 1,2 mm |
| Augstums | 87 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Platums | 52 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days



