Ēdamistabas krēsls Beverly UF995-21, brūns
68,00 €
Available on backorder
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Materiāli: Sēžamā daļa: audums; Porolona blīvums: 22 kg/m³ (22 dns); Atzveltne: izliekta koka atzveltnes plāksne; Kājas: metāla, pārklātas ar melnas krāsas pulverkrāsu; Regulējamas atbalsta kājiņas
- Izmēri: platums – 46 cm, dziļums – 58 cm, augstums – 97 cm, sēžamās daļas augstums – 43 cm, sēdekļa dziļums – 40 cm, atzveltnes augstums – 37 cm
- Krāsa: sēdvieta: brūna, kājas: melna. (Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamās dažādu ekrāna parametru dēļ)
Beverly UF995-21 – moderns un ērts ēdamistabas krēsls ar brūna auduma pārklātu sēdvietu un ergonomisku, no liektā koka izgatavotu atzveltni. Metāla kājas nodrošina stabilitāti un ilgmūžību, bet regulējamās balsta kājiņas ļauj viegli pielāgot krēslu dažādām grīdām. Pateicoties minimālistiskajam dizainam, šis krēsls lieliski der ēdamistabai, virtuvei vai darba zonai.
Minimālais pasūtījuma daudzums – gab.
| Svars | 5 kg |
|---|---|
| Izmēri | 58 × 46 × 97 cm |
| Kilmės šalis | Ķīna |
| Krāsa | Rūdas |
| Materiāls | Gobelēns |
| Sēdvietas | Gobelēns |
| Augstums | 97 cm |
| Platums | 46 cm |
| Dziļums | 58 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days





