Ēdamistabas krēsls Comfy UF860-17B, tumši brūns
73,00 €
Available on backorder
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots: Sēžamā daļa: audums; Kājas: metāla, pārklātas ar melnas krāsas pulverkrāsu
- Izmēri: platums – 49 cm, dziļums – 51 cm, augstums – 82 cm, sēžamās daļas augstums – 47 cm, sēdekļa dziļums – 46 cm, atzveltnes augstums – 25 cm, atzveltnes platums – 50 cm.
- Krāsa: sēdvieta: tumši brūna, kājas: melna. (Mēbeļu nokrāsa realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamās atšķirīgu ekrāna parametru dēļ)
Comfy krēsls izceļ modernu siluetu: viegli izliekta atzveltne un brūngana auduma apdare rada tīru, estētisku līniju. Melnas metāla kājas nodrošina stabilitāti. Tā ir ērta un stilīga izvēle gan ēdamistabai, gan darba zonai.
Minimālais pasūtījuma daudzums – gab.
| Svars | 5,3 kg |
|---|---|
| Izmēri | 51 × 49 × 82 cm |
| Kilmės šalis | Ķīna |
| Krāsa | Rūdas |
| Materiāls | Gobelēns |
| Sēdvietas | Gobelēns |
| Augstums | 82 cm |
| Platums | 49 cm |
| Dziļums | 51 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days





