Ēdamistabas krēsls Tango CL-17, Tumši pelēks
60,00 €
Available on backorder
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Materiāli: Sēžamā daļa: audums; Porolona blīvums: 22 kg/m³ (22 dns); Atzveltne: izliekta koka atzveltnes plāksne; Kājas: metāla, pārklātas ar melnas krāsas pulverkrāsu; Regulējamas atbalsta kājiņas
- Izmēri: platums – 44 cm, dziļums – 62 cm, augstums – 85 cm, sēdvietas augstums – 48 cm, sēdekļa dziļums – 53 cm, atzveltnes augstums – 43 cm.
- Krāsa: sēdvieta: tumši pelēka, kājas: melnas. (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā dažādu ekrāna parametru dēļ)
Tango krēsls izceļas ar mīkstu, ar rombiem izšūtu atzveltni un elegantu izliektu formu, kas nodrošina izcilu komfortu. Izturīgas melnas metāla kājas nodrošina stabilitāti. Lieliska izvēle gan ēdamistabai, gan darba telpai.
Minimālais pasūtījuma daudzums – gab.
| Svars | 5,3 kg |
|---|---|
| Izmēri | 62 × 44 × 85 cm |
| Kilmės šalis | Ķīna |
| Krāsa | Pelēks, Tumši pelēks |
| Materiāls | Gobelēns |
| Sēdvietas | Gobelēns |
| Augstums | 85 cm |
| Platums | 44 cm |
| Dziļums | 62 cm |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days





