Ēdamgalds Oslo 220 / Mola, gaiši pelēks (marmora raksts)
561,00 €
Gaidām ierašanos
Uzdot jautājumu
Mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumu 2 stundu laikā.
Apraksts
Specifikācija
Atgriešana un maiņa
- Izgatavots no: galda virsma no melamīna (izturīgs un viegli kopjams pārklājums, ko izmanto galda virsmām), galda korpuss no MDF, galda kājas no ozolkoka imitācijas;
- Izmēri: garums – 220 cm, platums – 103 cm, augstums – 76 cm;
- Svars: 64,2 kg
- Krāsa – virsma: gaiši pelēka (marmora raksts). (Mēbeļu tonis realitātē var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā atšķirīgu ekrāna parametru dēļ)
- Nav pagarināšanas mehānisma
Šis elegantais taisnstūra ēdamgalds ar noapaļotu stūru dizainu izceļas ar oriģinālām kājām un smalku, gaiši pelēkas krāsas marmora raksta virsmu. Modernais galds lieliski iederēsies gan minimālistiskā, gan klasiskā interjerā, piešķirot telpai ekskluzivitāti un estētiku. Augstas kvalitātes materiāli nodrošina ilgmūžību un vieglu kopšanu, tāpēc šis Oslo 220 / Mola galds kļūs ne tikai par funkcionālu, bet arī stilīgu akcentu jūsu mājās.
| Svars | 64,2 kg |
|---|---|
| Izmēri | 220 × 103 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Turcija |
| Krāsa | Pelēks |
| Galda kājas | Ozola koka imitācija |
| Pieejams no | MDF |
| Augstums | 76 cm |
| Platums | 103 cm |
| Ilgis | 220 cm |
| Praplėtimo mehānismas | Nē |
Ja neesat apmierināti ar savu pirkumu, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā, lai to apmainītu vai saņemtu naudas atmaksu. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Kontaktinformācija
Sazinieties ar mums pa tālruni (+370) 659 00010 vai rakstiet mums uz vilnius@priveehome.lt. Mūsu asistenti atbildēs uz jūsu jautājumiem.
Piegāde aptuveni pēc 2 days



